הפרוטזה הביונית הראשונה בישראל - SYMBIONIC LEG

דקה 08:15 בתוכנית 'צינור לילה' בערוץ 10 17.12.2013

 

                                  http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1025061

 

השנה, לראשונה, היה לנו הכבוד והעונג לקחת חלק בתערוכות המקצועיות החשובות בענפי האורטופדיה והשיקום: "הכנס השנתי ה- 33 של האיגוד הישראלי לאורתופדיה (2013)" ו-"הכנס השנתי ה- 64 של האיגוד הישראלי לרפואה פיזיקלית ושיקום (2013)".

 

חברת "אורטופרו" בע"מ המשמשת כנציגה בלעדית של החברה העולמית OSSUR בישראל, הכריזה עם הקמתה בשנת 2013 על תכניתה להעמיק את הידע המקצועי של כל העוסקים בשיקום אורטופדי של נכים קטועי רגליים בישראל.

אחד הערוצים להגשמת תכנית זו היא השתתפות "אורטופרו" בע"מ בתערוכות וכנסים מקצועיים.

בחודשיים האחרונים של שנת 2013 התקיימו בתל אביב 2 אירועים כאלה ו-"אורטופרו" הייתה החברה היחידה העוסקת בייבוא ואספקת חלקי תותבות שהשתתפה בשני האירועים גם יחד. 

מדובר בכנס שנתי של האיגוד האורטופדי הישראלי המאגד את כל הרופאים האורטופדים, האחים והאחיות בכל תחומי הפעילות האורטופדית ובכל מקומות העבודה (בתי חולים, מרפאות קופות חולים, קליניקות פרטיות, מוסדות סיעוד ושיקום, משרד הבריאות וצה"ל), וכן, במסגרת שבוע השיקום בישראל נערך כנס של רפואה פיזיקלית ושיקום שבו הייתה נוכחות רבה של רופאי שיקום, פיזיוטרפיסטים, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאלים, פרוטטיסטים ואורטוטיסטים, מכל מוסדות השיקום בישראל.

בשני האירועים הנ"ל שנמשכו כל אחד, כמה ימים, במרכז הכנסים של מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, בקרו (וגם נהנו ממזון משובח שהוגש בטוב טעם) כ-1500 משתתפים.

כל אלה, נחשפו לנוכחותה המרעננת של "אורטופרו" בביתן צבעוני ומרשים, בו הוצגה לראשונה בישראל הרגל התותבת הביונית (אלקטרונית ממוחשבת) שהיא היחידה מסוגה וראשונה בעולם!

   

 

 

אירוע ההשקה הרשמי של אורטופרו - 03.10.2013

 

 

ב-3.10 ערכנו את אירוע ההשקה הרשמי של אורטופרו בבית סוראסקי בתל השומר.

בין המון הבאים שמחנו לראות לקוחות, רופאים, פיזיוטרפיסטים ועוד שנהנו מתוכנית מדעית מרתקת וקייטרינג מעולה! 

את התוכנית מטעם OSSUR הגישה איירין רודריגז בשיתוף עם פרי בומנס בצירוף הדגמות ומוצרים רבים מהמגוון הענק בתחום הפרוטזות והמכשירים האורטופדיים. 
תודה לכל מי שהגיע והשתתף ונשמח לראות אתכם שוב בקרוב!

אנו ב-"אורטופרו" נשמח להיות איתכם בקשר מקצועי יום-יומי רצוף ואנו נמצאים במרחק שיחת טלפון מקומית מכם, לטלפון: 03-6294783 וכמובן, נצפה לראותכם שוב במפגשים הבאים עלינו לטובה ב-27-28 לנובמבר

וב-16-17 לדצמבר בכינוסים המקצועיים במלון דיויד אינטרקונטיננטל, תל אביב.

OSSUR ואורטופרו יהיו שם בתערוכות ונציגים מטעם OSSUR יתנו הרצאות מדעיות בתוכנית המדעית של כל כינוס.

אנא, שריינו את התאריכים הללו לטובת ההשכלה והעדכון המקצועי שלכם. 

 

ברך ביונית RHEO 3 

סרטונים חדשים של לקוחה כשבוע לאחר מסירת הפרוטזה

כפי שניתן לראות בבירור - ירידה ועלייה במדרגות ללא בעיה: